Anasayfa

Online Pazaryerleri

En Popüler 24 Online Alışveriş Sitesi ve Online Mağaza

Çevrimiçi alışveriş siteleri ve çevrimiçi mağazalar kalıcıdır. Hemen hemen herkes, daha önce bir ürünü veya diğerini satın almak için bir çevrimiçi mağaza kullanmıştır .

Online ürün satın almak kolaydır çünkü bunu her yerde ve her zaman yapabilirsiniz. Önde gelen fintech şirketlerinin çevrimiçi işlemleri daha güvenli hale getirmek için uygulamaya koyduğu gelişmiş güvenlik önlemi, daha fazla insanın çevrimiçi alışveriş yapmasında da itici bir faktördür.

Bu kadar çok seçeneğin mevcudiyeti ile, özellikle tam olarak istediğinizi elde etmek için birkaç bilinmeyen alışveriş web sitesinden ve çevrimiçi mağazadan geçmeniz gerektiğinde, çevrimiçi alışveriş riskli olabilir.

Mutlaka oradaki en ucuz çevrimiçi alışveriş siteleri olmayabilirler, ancak çevrimiçi satın alırken farklı insanlar için popüler yerlerdir.

Online alışveriş siteleri listemiz hem online alışveriş için kadın mağazalarını hem de erkekler için online alışverişi kapsamaktadır.

Çevrimiçi alışveriş yaparken aradığınız şey ne olursa olsun – elektronik, moda ürünleri, güzellik ürünleri veya başka şeyler – sizi bu listede topladık.

İşte bugün dünyanın en iyi online alışveriş siteleri.

Amazon.com

Yıllar boyunca Amazon, özellikle genel mallar için çevrimiçi alışverişte lider olmuştur. Aylık ortalama 1,87 milyar kullanıcı trafiğiyle Amazon, çevrimiçi alışveriş söz konusu olduğunda dev.

Amazon, kendi depolarından ve dünyanın her yerindeki satıcılardan milyonlarca ürün satıyor.

eBay.com

eBay, aylık ortalama 817.6 milyon trafik ile en büyük çevrimiçi açık artırma sitesidir. Çoğu satıcı, çok çeşitli kategorilerde ürün satarak ekstra gelir elde etmek için eBay’i kullanır.

Bazen satıcılar,  kullanıcıların dikkatini çekmek ve olası  satışlar oluşturmak için Adoric gibi araçları kullanarak pop-up reklamlar oluşturur .

Arama sonuçlarınızı fiyata, markaya, renge, özelliklere, boyuta, müşteri puanlarına ve incelemelere göre filtreleyebilirsiniz. Ve en ucuz çevrimiçi alışveriş sitelerinin peşindeyseniz, eBay kontrol edilecek ilk çevrimiçi alışveriş sitesidir.

Etsy.com

Etsy, dünyanın dört bir yanındaki yetenekli zanaatkarların ürünleri için çevrimiçi pazar yeridir. Sanatsal el sanatları ve eşyaları alıp satan ortalama aylık 120,4 milyon kullanıcı trafiğine sahiptir.

Etsy’de çevrimiçi alışveriş, temel olarak yenilikçi ev yapımı ürünler ve vintage buluntulardan, ev dekorlarından, kıyafetlerden, kişiselleştirilmiş mücevherlerden ve ayakkabılardan oluşan yaratıcı harikalar içindir.

Etsy’de alıcılar ve satıcılar için ekstra para biriktirmek ve kazanmak için ideal bir pazar yeri yapan çok sayıda iyi fırsat var.

Trendyol.com

Büyümesine paralel sunduğu ürün ve hizmetleri genişleterek pazaryeri modeline geçti. Moda, elektronik, ev ve mobilya, gıda, anne-çocuk, kozmetik gibi birçok kategoride yılda 300 milyondan fazla ürünü müşterilerine ulaştırıyor.

Yılda 15 milyondan fazla müşterisi, aylık ortalama 180 milyon mobil ziyaret sayısı bulunan platformun mobil uygulaması bugüne kadar 45 milyon kez indirildi.

InspireUplift.com

2017’den beri Inspire Uplift, dünya çapındaki müşterilerine kaliteli ürünleri makul bir maliyetle sunmaktadır.

Her şeye, şu anda 6 milyondan fazla takipçisi olan bir sosyal medya sayfasıyla başladı, milyonlarca müşteriyle ilgilendi ve küçük işletmelerin ürünlerini kolaylıkla satmalarına izin verdi.

InspireUplift.com , mutfaktan tuvalete, dış mekandan iç mekana kadar çeşitli ürünleri kapsayan ve ayrıca çocuklar, yaşlılar ve gençler için heyecan verici donanımlara sahip bir çevrimiçi mağazadır.

Wish.com

Wish, harika alışveriş fırsatları bulmak için bir uygulamadır. Her ay fırsat bulan ortalama 38,7 milyon insan trafiği ile Wish App kesinlikle işi hallediyor.

Alibaba.com

Çin üreticilerinden ürün tedarik etmek için en büyük çevrimiçi pazar yeri arıyorsanız, Alibaba’yı ziyaret edin.

Alibaba.com, Çinli ihracatçıları dünyanın herhangi bir yerinden şirketlerle buluşturuyor. Alibaba aynı zamanda Çin’deki en büyük e-ticaret ve çevrimiçi şirkettir. Ayrıca gelir bakımından dünyanın en büyük beşinci internet şirketidir.

Aliexpress.com

Aliexpress’te giyim, elektronik, spor ürünleri ve daha fazlasına ilişkin promosyonlardan farklı fırsatlar elde edersiniz. Çin merkezli olmasına rağmen, bu çevrimiçi perakende satış hizmetinin erişimi küreseldir.

Aliexpress’in aylık ortalama 43,3 milyon trafiği Çin, Singapur ve diğer tüm ülkelerden uluslararası alıcılara çevrimiçi ürün satan küçük işletmelerden oluşuyor.

Birçok işletme ürünleri bu platformda tedarik eder ve son müşterilere sevk eder. Shopify ve BigCommerce gibi en iyi e-ticaret web sitesi oluşturucularının, ürünleri kolayca bulmanıza ve mağazanıza eklemenize yardımcı olan entegrasyonlar ve uygulamalar sunması, stoksuz satış için o kadar büyük bir kaynaktır .

Walmart.com

Walmart.com, ABD merkezli bir hipermarketler, indirim departmanları ve marketler zinciri olan Amerikan perakende mağazası Walmart’ın bir uzantısıdır. Walmart, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük mağaza perakendecisidir.

Düşük fiyatlarla yüksek kaliteli ürünlerden oluşan harika seçenekler sunarlar. Walmart.com, her ay 339 milyondan fazla kullanıcıya en iyi çevrimiçi alışveriş deneyimini sunar.

Kohls.com

Kohls, çevrimiçi varlığı olan bir Amerikan mağazasıdır.

Mücevher, giyim, yatak takımı, güzellik ürünleri, ayakkabı, mobilya, ev eşyaları ve elektronik gibi ürünler çevrimiçi olarak ve fiziksel mağazalarında mevcuttur. Kohls.com’un aylık ortalama trafiği 40.4 milyon kullanıcıdır.

Target.com

Target, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük ikinci mağaza perakendecisidir.

Target.com, rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ve modaya uygun ürünler için alışveriş yapan ortalama 117,4 milyon insan trafiğine sahiptir. Çevrimiçi olarak lüks bir indirim perakendecisi arıyorsanız, Target’in dijital kanallarına göz atın.

Asos.com

Asos, modaya uygun genç yetişkinler için favori çevrimiçi moda mağazasıdır. İngiliz çevrimiçi moda ve kozmetik perakendecisi olarak Asos, çevrimiçi moda mağazaları kategorisinde büyük bir isimdir.

Asos’ta İngiltere, ABD ve Avrupa’daki sipariş karşılama merkezlerinden ücretsiz kargo ile 850’den fazla popüler markanın giyim, aksesuar ve moda fırsatlarını bulacaksınız.

Brooklinen.com

Brooklinen, lüks yatak takımlarını erişilebilir fiyatlarla satan popüler bir doğrudan müşteri şirketidir: lüks çarşaflar, yastıklar, yorganlar, battaniyeler, vb.

Malzemelerinin kalitesi ve ürünlerinin uygun fiyatları için popülerdirler.

BHLDN.com

BHLDN, ​​gelinler ve nedimeler için bir Amerikan çevrimiçi mağaza perakendecisidir. Klasik gelinlik stilleri, gelin aksesuarları, nedime elbiseleri ve düğün dekoru ile bir gelinlik e-ticaret mağazası.

BHLDN.com, Urban Outfitters’a ve Anthropologie’nin kardeş markasına aittir.

Cuyana.com

Cuyana, minimal ve yüksek kaliteli giysiler, çantalar ve aksesuarlar için çevrimiçi alışveriş yapan modern kadınlara yönelik bir çevrimiçi mağazadır.

Cuyana, çevrimiçi alışveriş yapan kadınlar için büyük bir perakendeci olmasa da, kalite üzerine kurulu “yalın dolap” hareketinin öncüsüdür.

Konga.com

Nijerya’da kitap, elektronik, ev aletleri, telefon, bilgisayar, moda ve diğer ürünler için alışveriş yapabileceğiniz çevrimiçi alışveriş sitelerinden biri.

Nijerya’daki işletmelerin ürünlerini çevrimiçi olarak sergilemelerine olanak tanıyan Konga Mall’da günlük fırsatlar alabilirsiniz. Konga.com, varlığının kısa bir süre içinde, hızla Afrika’da çevrimiçi alışverişin motoru haline geliyor.

Jumia.com

Bu, Nijerya’nın Lagos kentinde bulunan başka bir çevrimiçi alışveriş sitesidir. Jumia, 14 Afrika ülkesinde var olan bir çevrimiçi ticaret, pazar yerleri ve sınıflandırılmış web siteleri sistemidir.

Jumia.com ağırlıklı olarak ev aletleri, donanım ve moda ürünleri yelpazesiyle tanınır.

Wayfair.com

Wayfair, 10.000’den fazla tedarikçiden ev eşyaları satan bir Amerikan e-ticaret mağazasıdır. Wayfair.com, dünyanın en büyük çevrimiçi mobilya, ev mobilyası, dekor ve eşya seçeneklerinden biridir.

İyi bir fiyata mükemmel ev ürününü arıyorsanız, Wayfair’i düşünün.

Genuine-People.com

San Francisco ve Şanghay merkezli bir moda ve yaşam tarzı çevrimiçi perakendecisi olan Genuine People, Zara’nın bağımsız versiyonudur.

Zara ölümsüzleri ve indie hızlı moda akımının sevenleri kesinlikle Hakiki İnsanlara bayılacak. Hakiki İnsanlar, yıl boyunca herkes için 30 doların altında makul fiyatlı trend parçalar var.

Everlane.com

Everlane, San Francisco, California ve New York City’deki çevrimiçi giysi perakendecilerinden biridir.

Everlane ayakkabılarından yeni gelenlerine kadar, kesinlikle geleneksel işaretler olmadan dünyanın en iyi fabrikalarından en güzel modern temelleri alacaksınız.

Everlane, rahat kaşmir, rahat örgüler veya yeni iş üniformanız gibi temel giysilerde liderdir. Çevrimiçi fiyat şeffaflığı söz konusu olduğunda, gidilecek yer Everlane’dir.

Garmentory.com

Garmentory marketplace, dünyanın en iyi online butiklerinin bir araya geldiği bir topluluktur.

Dünya çapında 500’den fazla geleneksel tuğla ve harç butiği ve 3000’den fazla gelişmekte olan tasarımcıyı çevrimiçi alışveriş yapanlarla buluşturuyor.

Adidas.com

Bu, merkezi Herzogenaurach, Almanya’da bulunan popüler bir çevrimiçi spor mağazasıdır. Adidas, Avrupa’nın en büyük, dünyanın ise ikinci en büyük spor giyim üreticisidir.

Birleşik Krallık, ABD ve diğer ülkelerdeki Adidas satış noktaları, kadın ayakkabıları, erkek ayakkabıları ve diğer spor malzemeleri gibi Adidas orijinal ürünlerini çevrimiçi olarak satmaktadır.

FreePeople.com

Free People, kadınlar için başka bir kentsel Amerikan bohem giyim ve yaşam tarzı perakende şirketidir. 1.400’den fazla departman ve özel mağazada kadınlar için giyim, aksesuar, iç giyim, ayakkabı ve mayo satıyorlar.

İşte aldın. Dünyanın en popüler çevrimiçi alışveriş sitelerinden oluşan listemiz hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin. Bu makaleyi ağınızla paylaşmayı unutmayın.

Zappos.com

Zappos’u bu listedeki diğer online alışveriş sitelerinden ayıran şeylerden biri de örnek teşkil eden müşteri hizmetleridir.

Çevrimiçi alışveriş endüstrisi, Zappos’un farklı müşterileri tarafından gönderilen birçok güzel hikayeyle doludur. Zappos’ta kadın giyimi, çocuk giyimi, erkek ayakkabısı ve özel mağazalardan ürünler bulacaksınız.

E-İhracat TÜRKİYE - ... hazır olun